Eksluzywne
wędliny

RODO

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane RODO) informujemy:

SALAM Dąbrowski i Wspólnicy Spółka Jawna dysponuje zbiorem firmowych adresów e-mail zawierającym Państwa adres e-mail.

Administratorem Państwa danych, znajdujących się w naszym zbiorze adresów e-mail pochodzących zasadniczo ze źródeł ogólnodostępnych, jest firma SALAM Dąbrowski i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą we Wrocławiu ul. Bierutowska 29 NIP: 8971348282, REGON: 930932790, e-mail: salam@box43.pl, dalej zwana Administratorem.

Państwa dane przetwarzane są przez nas w celu świadczenia naszych usług oraz w celach marketingowych. Dane podlegają profilowaniu celem przedstawienia Państwu najbardziej korzystnej i dopasowanej do Państwa preferencji oferty oraz dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać nasze usługi i maksymalnie personalizować komunikację. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, możliwe będzie zlecanie naszym partnerom realizowania wysyłki naszych informacji reklamowych o nowościach zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane będą przetwarzane do czasu wniesienia pisemnego żądania o usunięcie ze zbioru adresów e-mail lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także do udzielenia zgody lub jej cofnięcia w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.