Eksluzywne
wędliny

Mini snack naturalny 75g

Mini snack naturalny – kiełbasa wieprzowa najwyższej klasy, suszona, dojrzewająca

Te pyszne, okrągłe, suszone na sucho kiełbaski są bardzo smaczne! Subtelnie doprawione i posypane odrobiną czosnku, są lekko chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku. Ich przenośny rozmiar sprawia, że możesz je zabrać wszędzie ze sobą. Idealnie nadają się na małą przekąskę, niezależnie od tego gdzie akurat jesteś: w pracy, w szkole, w domu czy na spacerze..

Każda mini kiełbasa wykonana jest z 100% francuskiej wieprzowiny, pochodzącej ze świń urodzonych, hodowanych i poddanych ubojowi we Francji, posiadającej certyfikat francuskiej wieprzowiny VPF. Do mięsa dodaje się doskonale wyważoną mieszankę ziół i przypraw. Kiełbaski są przygotowywane ręcznie, co pozwala wzmocnić naturalny smak mięsa. Dzięki czemu produkt jest pełen niepowtarzalnego smaku i doskonale doprawiony!

Są pyszną i oszczędzającą czas przekąską, niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z przyjaciółmi. Idealne również na aperitif lub piknik. Zapakowane w wygodny i przenośny, miniaturowy format. Łatwe do włożenia do kieszeni, torebki lub torby sportowej, to pyszne suche kiełbaski delikatnie doprawione.

W kolekcji Loste znaleźć można kilka odmian tej francuskiej kiełbaski. Producent połączył ją z różnymi przyprawami, serami, orzechami itp., dzięki czemu osiągnięto szeroki asortyment, który zaskakuje konsumenta przy próbowaniu wszystkich specjałów.

Dostępne również w innych wariantach: 

Mini stick naturalny 100g

Mini stick z serem Emmentaler 100g

Mini stick z kozim serem i papryką z Espelette 100g

Mini stick z serem Roquefort i orzechem włoskim 100g

Mini snack z serem Roquefort i orzechem włoskim 75g

Mini snack naturalny organiczny 60g

W ofercie