Warning: Declaration of Menu_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/server571884/ftp/wp/wp-content/themes/salam/functions.php on line 109
Wędliny z zagranicy – naturalne produkty | Salam | Wrocław |

Oferta

Węgry

Węgierskie salami znajduje się w czołówce kulinarnych towarów eksportowych. Dzięki niepowtarzalnemu smakowi i aromatowi ciężko jest porównać to salami z jakimkolwiek innym.

Więcej

Niemcy

Niemieckie salami, kiełbasy, szynki i parówki pełne aromatycznych przypraw to jedne z najchętniej kupowanych wyrobów mięsnych. Wędliny te są znane i cenione na całym świecie.

Więcej

Hiszpania

Fuet to wędlina grubo rozdrobniona, długodojrzewająca, podobna do salami, charakteryzuje się miękką konsystencją i łagodnym smakiem, który zawdzięcza specjalnej mieszance przypraw.

Więcej

Włochy

Prosciutto di Parma, czyli szynka Parmeńska, to prawdziwy klejnot kulinarnej tradycji Włoch. Zawdzięcza swój smak wyjątkowemu mikroklimatowi rejonu Parmy oraz kunsztowi producenta.

Więcej

Czechy

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów czeskich firm: Hame, Kmotr i Krasno. Czeskie wędliny i pasztety wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem dzięki wykorzystaniu tradycyjnych receptur.

Więcej

Chorwacja

DOBRO to marka suszonych wędlin produkowanych z mięsa czarnej, rodzimej świni Slavonian Duroc. Producent korzystając ze światowej sławy receptury i najnowocześniejszej technologi tworzy Markę Dobro.

Więcej

Litwa

Firma ŽŪB „Delikatesas” z siedzibą na Litwie, jest producentem najwyższej jakości produktów mięsnych. Założona w 1937 roku w mieście Joniskis, na północy kraju.

Więcej

Salam i jesz smacznie

figurka

Firma Salam powstała z pasji do smaku i kultury Węgier. Z czasem nasza działalność rozszerzyła się o import wędlin z Czech, Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Litwy.

Wszystkie produkty mięsne jakie oferujemy są wyrobami naturalnymi, z mięsa najwyższej jakości, najczęściej wędzonymi, naturalnie suszonymi lub dojrzewającymi. Do ich produkcji używane są przyprawy charakterystyczne dla danego kraju, co powoduje, że nasze wędliny są oryginalne.

 

Zapraszamy do współpracy

Dołącz do nas

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami związanymi z naszą firmą i działalnością? Polub nasz fanpage i zyskuj razem z nami!