Warning: Declaration of Menu_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/server571884/ftp/wp/wp-content/themes/salam/functions.php on line 109
Bresaola ok. 1,8kg

Eksluzywne
wędliny

Bresaola ok. 1,8kg

 
Szynka wołowa, długodojrzewająca
 

Wędlina wołowa typowa dla środkowowłoskich Alp. Bresaola jest produkowana z wybranych kawałków udzców wołowych, fachowo przetworzonych z dodatkiem soli i przypraw. Drobno pokrojone plastry są jaskrawoczerwone i wydzielają delikatny, lekko aromatyczny zapach. Charakteryzuje się cienkością mięsa i intensywnym smakiem wynikającym z długiego leżakowania.

We Włoszech bresaola podawana jest najczęściej jako przystawka podczas kolacji. Jest niezwykle  wykwintnym daniem. Najczęściej wędlinę podaje się w formie carpaccio, pokrojoną na cienkie plasterki. Plastry najczęściej skrapia się octem balsamicznym, układa na rukoli i posypuje startym parmezanem. Ta szynka wołowa stanowi świetnie połączenie z serami długo dojrzewającymi oraz z czerwonym winem.

Opakowanie zawiera 1/2 sztuki o wadze ok. 1,8 kg. 

W ofercie